• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
Lista najemców

Lista najemców w Galerii Jurajskiej wraz z adresami stron www.

 

AGD, RTV, FOTO

Euro AGD RTV - www.euro.com.pl

Sony Centre - www.sony.pl

Mega Avans - AGD RTV - www.megaavans.pl - zlikwidowano 

 

ArtykuŇāy dla dzieci

Coccodrillo - www.coccodrillo.pl/

Smyk - www.smyk.com

Wójcik - www.wojcik.com.pl

Chicco - www.chicco.pl - zlikwidowano 

Endo - www.endo.pl  - zlikwidowano

Maraga Kids - www.maragakids.eu  - zlikwidowano

Megasklep Dziecko - www.megasklepdziecko.pl  - zlikwidowano 

Lego 


ArtykuŇāy kosmetyczne

Superpharm - www.superpharm.pl

Douglas - douglas.pl

Inglot - www.inglot.pl

Rossmann - www.rossmann.com.pl

Sephora - www.sephora.pl

Yves Rocher - www.yves-rocher.com.pl

Ziaja - www.ziaja.com 


BiŇľuteria, dodatkii upominki

Accesorize - www.accesorice.com 

Ania Kruk - www.aniakruk.pl 

Apart - www.apart.pl

Barakuda - www.barakuda.waw.pl

Bijou Brigitte - www.bijou-brigitte.com

Centro -  

Glitrer - www.glitter.com.pl

I Am

Jubiler Skorpion - www.jubilerskorpion.pl

Jubitom - www.jubitom.com

Kalota -  bizuteriakalota.pl

Kruk - wkruk.pl

Swarovski - www.swarovski.com/Web_PL/en/index

Swiss - www.swiss.com.pl

Tag Heuer - www.tagheuer.com

Time Trend - www.timetrend.pl

Coyoco - coyoco.com - zlikwidowano

Galeria Prezentów 


Biura podr√≥Ňľy

Neckermann - www.neckermann.pl 

TUI - www.tui.pl

Nieznane Kontynenty - nieznanekontynenty.pl  - zlikwidowano 

 

Gastronomia

Burger King - www.burgerking.com.pl

Cafe Portugal - cafeportugal.pl

CaffeClub

Coffe Haven - www.coffeeheaven.pl

Empik Cafe -  www.empikcafe.pl

Fenix - www.restauracjafenix.pl

Grycan - www.grycan.pl

KFC - www.kfc.pl

McDonald's - www.mcdonalds.pl

Mount Blanc - www.mountblanc.pl

North Fish - www.northfish.eu

Pizza Hut - www.pizzahut.pl

Sakana Sushi - www.sakana.pl

Tchibo - www.tchibo.pl

Wok Oriental

Zdrowia Smak 

Subway - pol.subway.com - zlikwidowano 

W Biegu Cafe - www.wbiegucafe.pl - zlikwidowano 


Inne

Alma - www.almamarket.pl

Cinema City - www.cinema-city.pl

Kinderplaneta - www.kinderplaneta.pl/czestochowa 

Empik - www.empik.com

InMedio - www.inmedio.pl

Kantor

Matras -  www.matras.pl

Kwiaciarnia - www.clivia.pl

Samsonite

Trafika - www.tabakpolska.com.pl

Zygzak - zlikwidowano 


Komputery

Komputronik - www.komputronik.pl

Karen Netbook - www.karen.com.pl - zlikwidowano 

Vobis - www.vobis.pl - zlikwidowano


OdzieŇľ i obuwie

Armani Jeans - www.armanijeans.com zlikwidowano

Americanos / Pepe Jeans - www.americanos.pl

Atlantic - www.atlantic.pl

Bagatt - www.bagatt.pl - zlikwidowano

Balizza - www.balizza.it - zlikwidowano

Bata - www.bata.pl - zlikwidowano

Badura - badura.pl 

Benetton - www.benetton.com

Breshka - www.bershka.com

Big Star - www.bigstar.pl

Bolero - www.bolero.com.pl - zlikwidowano

Bytom - www.bytom.com.pl 

C&A - www.c-and-a.pl

Calzedonia - www.calzedonia.com

Camaieu - www.camaieu.pl

CCC - www.ccc.com.pl

Charles Voegele - www.charles-voegele.com

Corin - www.corin.pl

Cottonfiled

Cropp - cropp.com

Cubus - www.cubus.com/pl/

Deichmann - www.deichmann.pl 

Derri - www.derrishop.com

Digel - digel.pl

Donna - donna.pl

Ecco Shoes - www.ecco.com.pl

Esotiq - www.esotiq.pl

Etam - www.etam.com

Gatta - www.gatta.pl

Gerry Weber -www.gerryweber.pl

Glitter

H&M - www.hm.com

Heavy Duty - www.heavyduty.pl

House - www.house.pl

Humanic - www.shoemanic.com

Intermoda/Bytom - www.intermoda.website.pl

Intimissimi - www.intimissimi.it

Jacqueline Riu - jacquelineriu.fr

KappAhl - www.kappahl.com/pl/

Kastor - www.kastor.pl

Kazar - www.kazar.pl

LaVard - www.lavard.pl

Lee Cooper - www.leecooper.pl

Lee Wrangler - www.lee.com

Levi's - eu.levi.com/pl_PL/index.html

Liu Jo - www.liujo.it

Mango - www.mango.com

Martens - www.martensy.pl

MaxMara - www.fashiongroup.pl/max_mara/

Menbur - www.grupomenbur.com

Mohito - mohito.pl

Mount Blanc - www.mountblanc.pl

New Yorker - www.newyorker.de

Ochnik - www.ochnik.pl

Orsay - www.orsay.pl

Pawo - pawo.pl

Peek&Cloppenburg - www.peek-cloppenburg.pl

Penny Black - www.pennyblack.com

Pierre Cardin - www.pierre-cardin.pl

Pietro Baldini - www.pietrobaldini.com/pl/

Pretty Girl - www.prettygirl.pl

Pretty One - www.prettyone.pl

Promod - www.promod.com

Reserved - reserved.com

Roy Robson -www.royrobson.com.pl

RyŇāko - www.rylko.pl

S.Oliver - www.soliver.com

Sanpellegrino - www.sanpellegrino.com.pl

Scotch & Soda - www.scotchandsoda.pl

Sizeer - sizeer.com

Solar - www.solar-company.com.pl/

Stradivarius

Street Shoes

Sunset Suits - www.sunsetsuits.pl

Tally Weijl - www.tally-weijl.pl

Tatuum - www.tatuum.com

Terranova

The Trend House - www.thetrendhouse.pl

Top Secret - www.topsecret.pl 

  

Triumph - www.triumph.com/pl/

Trussardi - www.trussardi.com

Vero Moda - www.veromoda.com

Vistula/Wólczanka - vistula.pl

Willsoor - www.willsoor.pl

Wittchen - www.wittchen.pl

Wojas - www.wojas.pl

Zara - www.zara.com

Salony optyczne

Fileman - www.fielmann.pl

Paris Optique - www.parisoptique.pl 

Twoje Soczewki - www.twojesoczewki.com

Vision Express - www.visionexpress.pl


Sport i hobby

Adidas - www.adidas.pl

Hobby4Men - www.hobby4men.com

Intersport - www.intersport.pl/

Nike - www.nike.com/nikeos/p/nike/pl_PL/

Outdoor Point 

Puma - www.puma.com

Seizeer - sizeer.com

Kakadu - www.kakadu.pl

Globalsport - www.nartyrowery.pl - zlikwidowano 

Reebok - www.reebok.com/PL/ - zlikwidowano 


Telekomunikacja

Era - www.era.pl

Play -www.playmobile.pl 

 

Plus - www.plus.pl

TP SA - www.tp.pl/


UsŇāugi

Automyjnia Jurajska 

5asec - www.5asec.pl

GetinBank -  www.getinbank.pl

Hair Coif - www.haircoif.pl

McFlek - www.mcflek.nl/pl/

Poczta Polska - www.poczta-polska.pl

Pracownia Poprawek Krawieckich -  www.ppk.info.pl


WyposaŇľenie domu

Duka - www.dukapolska.pl

Eurofirany - www.eurofirany.com.pl

Home & You - www.home-you.com

Monetti - www.monetti.com.pl 

Rust - www.rust.com.pl 

DaBli - www.dabli.pl - zlikwidowano 

Megapunkt - www.megapunkt.pl - zlikwidowano 

 

 

Globe Trade Centre S.A.  - strona inwestora Galerii Jurajskiej - www.gtc.com.pl

Oficjalna strona Galerii Jurajskiej - www.jurajskagaleria.com.pl

 

Uwaga! Ta strona uŇľywako ciasteczek (cookies). Aby dowiedzieńá sińô wińôcej o technologii cookies (ciasteczek) oraz tego jak je usunńÖńá, sprawdŇļ w zakŇāadce Polityka cookies.

EU Cookie Directive Module Information